به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
photo_2016-04-30_09-08-29

ملی پوش مشهدی تیم ملی بسکتبال جوانان کشور:رویایم بازی در لیگ NBAاست

کد خبر: 3782 - ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۵ ۸:۳۹ ب.ظ

بازیکن مشهدی تیم ملی بسکتبال جوانان کشور در گفت و گو با مشهد تریبون از رویای خود برای بازی در لیگ بکتبال حرفه ای آمریکا خبر داد.

احسان دلیر زهان از معدود استعدادهای بسکتبال مشهد است که در خانواده ای فعال در رشته بسکتبال توانسته است پله های ترقی را طی کند و در حال حاضر از مهره های ارزشمند تیم ملی جوانان کشور است.
ملی پوش بسکتبال کشور در گفت گو با مشهد تریبون از شرایط خوب تمرینی و حضور مربیان با دانش فنی بالا در تیم ملی خبر داد و افزود: اردوی بعدی تیم ملی بعد از امتحانات خردادماه برگزار میگردد.
وی که بسکتبال را از سال ۱۳۸۷شروع کرده نقش مهم برادرش وحید دلیر زهان که در حال حاضر در عضویت تیم ملی بزرگسالان است در پیشرفت فعلی اش بسیار پر رنگ می داند و راهنمایی های وی را سر لوحه کارش قرار داده است.
وی در باره بازیکنان مورد علاقه اش در ایران و آسیا می گوید:در ایران مهدی کامرانی را بسیار دوست دارم زیرا پست من نیز گارد راس است و ایشان الگوی فنی من هستند و در لیگ حرفه ای آمریکا کریس پاول را بسیار می پسندم و تکنیک و مهارتش را جزء بهترین ها می دانم.
زهان بیان کرد: خیلی دوست دارم بعد از بازی در تیم ملی بزرگسالان به لیگ های حرفه ای بپیوندم و بسکتبال را در بهترین شرایط ادامه دهم.
وی خاطر نشان کرد: مدتی است که کمپی در ایتالیا استعدادهای برتر هر کشور را برای اردوهای تمرینی فشرده دعوت می کند و از بنده هم دعوت شد اما متاسفانه به دلیل آماده نشدن پاسپورتم نتوانستم تاکنون به این کمپ ملحق شوم.
بازیکن تیم فرش مشهد در پایان از مربیانش آقایان عباس آقا کوچکی،محمد ضیائیان،مجید رضایی، مجید ولی پور وسیامک ویسی که برایش زحمات فراوانی کشیدند قدردانی نمود.

یونس مسعودی

بدون نظر

Current month ye@r day *