به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
20180101_142241

گلایه های شاه ماهی فوتسال ایران از وضعیت نابسامان فوتسال کشور

کد خبر: 4262 - ۱۱ دی, ۱۳۹۶ ۲:۵۶ ب.ظ

لژیونر و ملی پوش تیم غیرت قزاقستان‌ در گفتگو با مشهد تریبون از خروج سرمایه های فنی و اخلاقی فوتسال استان انتقاد کرد و افزود:

چراحمید بی غم، نباید دانش و فرهیختگی اش را در شهر خودش به نمایش بگذارد؛!؟متاسفم که این ضعف و بحران مدیریتی در فوتسال ما محسوس است که با توجه به وجود سرمایه های زیاد و استعدادهای فراوان هیچگاه فوتسال ایران بخصوص‌ در رده باشگاهی رشد نمیکند و هیچ ثباتی در هیچکدام از باشگاههای ما از نظر مدیریت اجرایی دیده نمیشود.
ملی پوش فوتسال استان خاطرنشان کرد: در فوتسال ایران آینده با ثباتی وجود ندارد و بازیکن این جرات و ریسک را نمی‌تواند انجام دهد که برای آینده ورزشی خود برنامه ریزی کند . فوتسال ما بر عکس فوتبال از نظر هواداری جایگاه خوبی ندارد و مشکل در این معضل زیر ساخت های این رشته است.
طیبی ادامه داد :عدم توجه و رسیدگی دقیق و بابرنامه از سوی مدیران ارشد در فوتسال را دلیل اصلی این معضلات دانست و ابراز امیدواری کرد، هر چه سریعتر مدیران و مسئولین تعامل باشگاهها با تیم ملی را برقرار کنند زیرا این هم سطح بودن و نزدیکی بین باشگاه ها و تیم ملی، خروجی کیفی بالا، در حرفه ای شدن بیشتر باشگاه ها وبالابردن سطح فنی بازیکنان میشود.
سرویس ورزشی : مجتبی رجب زاده

بدون نظر

Current month ye@r day *