به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
padide2

پرسپولیس قهرمان شد پدیده کاندیدای سقوط.

کد خبر: 4306 - ۱۸ فروردین, ۱۳۹۷ ۸:۲۶ ب.ظ

بالاخره پس از ۲۷ هفته و فراز ونشیب های بسیار پرسپولیس با پیروزی یک بر صفر، مقابل پدیده در ورزشگاه ثامن جشن قهرمانیش را ۳هفته قبل از پایان لیگ برپا کرد.

با این نتیجه پدیده نماینده فوتبال استان که در اوایل لیگ یکی از مدعیان کسب سهمیه آسیا بود اینک به کاندیدایی برای سقوط تبدیل شدوبه اصطلاح اکنون جزء فانوس به دستان قرار گرفته است به طوریکه مهاجری نیز بعد از بازی ،به خطرناک بودن شرایط و احتمال سقوط اشاره کرد وبه خبرنگاران گفت:متاسفم که اکنون به این شرایط رسیده ایم.تکلیف این تیم روشن نیست و اگر نمی خواهند تیمداری کنند بگویند وخیال همه را راحت کنند.

به گزارش مشهد تریبون ،متاسفانه مشکلات بوجودآمده برای شرکت پدیده خیلی زود بر روی باشگاه تاثیرمنفیش را گذاشت و کم کم با عدم پرداخت دستمزدها تیم به حاشیه رفت تا جاییکه شکایت بازیکن خارجی این تیم و عدم توانایی در جلب رضایت وی به کسر امتیاز  منجر گردید  تا اوضاع بسیار سخت تر از قبل گردد.

مشخص نیست تا چه زمان میباید چوب ضعف در مدیریت ورزش خراسان را فوتبالیها بخورند!

ظاهرا هیچکس پاسخگوی اینهمه بی نظمی نیست و هیچ مرجعی برای رسیدگی وکمک به برون رفت از شرایط فعلی پا پیش نمیگذارد.

و اما در خبری دیگر:

متاسفانه باخبر شدیم در همین آشفته بازار تغییر و تحولاتی در راس تیم های پایه باشگاه پدیده و در کادر تیم امید صورت پذیرفته و براساس شنیده ها افرادی با ارائه طرحی مبنی بر قبول کردن  مخارج تیم   بلافاصله موافقت مدیران را برای برکناری کادری که مدتی است در حال تمرین با تیم هستند گرفته اند و به لطف جیب پر از پولشان جایگاه شاخص سرمربیگری را به دست آورده اند!

در واقع باید به حال و احوال این باشگاه و فوتبال شهر خون گریست که فرد یا افرادی به لطف پول به جایگاهی دست پیدا میکنند که برایش باید سالها تلاش کرد و تجربه کسب نمود.

این نوع رفتار از سوی برخی مدیران ورزشی و بالاخص فوتبالی به وضوح در چیدمان نیروهای مطبوعشان  به چشم میخورد و علیرغم مخالفت های پیشکسوتان همچنان نیز ادامه دارد.گویا شایسته سالاری دیگر از فوتبال خراسان رخت بر بسته است.

سرویس ورزشی مشهد تریبون آمادگی خود را برای انتشار پاسخ باشگاه پدیده به شبهات بالا در زمینه تغییرو تحولات در تیم امید خود را اعلام میدارد.

بدون نظر

Current month ye@r day *