به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
IMG_20171214_090822_985

هدفمان حضور در جام جهانی کوتاه قامتان است

کد خبر: 4221 - ۲۳ آذر, ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶ ق.ظ

محمد صنعتی مدیر و مربی تیم فوتبال کوتاه قامتان مشکی پوشان در گفتگوی اختصاصی با  مشهد تریبون خواستار توجه بیشتر مسئولان به این قشر از جامعه شد و افزود :از سال ۱۳۹۵ تنها با ۳بازیکن تیم را تشکیل دادم  و کم کم تعدادمان به ۱۸نفر رسید.در حال حاضر نیز به دنبال جذب بازیکنان بیشتری هستیم.

صنعتی ادامه داد:با بررسی های صورت گرفته مشخص شده حدود ۷۰ نفر کوتاه قامت در استان داریم که در صورت اضافه شدن به مجموعه ما میتوانیم لیگ استان را برگزار کنیم و در نهایت به هدف اصلی یعنی سازماندهی کوتاه قامتان و حضور در رقابتهای جهانی برسیم.

موسس باشگاه کوتاه قامتان در ادامه تاکید کرد در صورت مساعدت مسئولان ،میتوان اعتماد به نفس را دوباره به این قشر واقعا  مظلوم در جامعه برگردانیم و مردم را از توانایی های بیشمار آنها مخصوصا در حیطه ورزش آگاه سازیم. اکنون مشکلات فراوانی همچون  نداشتن زمین تمرین و سرویس ایاب ذهاب و از همه مهمتر حامی مالی ،فشار زیادی را به مجموعه فنی و بازیکنان وارد ساخته است که رسیدن به اهداف را زمان بر کرده است،البته خانوم حاجی پور رئیس انجمن کوتاه قامتان ،آقای فرجادی و خانم دکتر فروزان هژبر حمایت های موثری از تیم مشکی پوشان داشته و دارند و همه ما از آنها سپاسگزاریم که مارا تنها نمیگذارند.

وی در پایان از ریاست هیات فوتبال استان دکتر برادران و مجموعه تحت مدیریتی شان ،همچنین مهندس عباسی مالک باشگاه سیاه جامگان و مجتبی مجد مدیریت تربیت بدنی شهرداری مشهد ،عباس زاده مدیریت باشگاه آریایی مشهد و محسن قهرمانی پیشکسوت داوری تشکر و قدررانی کرد و تاکید نمود استان خراسان پتانسیل حضور در رقابتهای جهانی کوتاه قامتان  و رفتن روی سکو را دارد.

شایان ذکر است آقایان،جواد آکار،مرتضی غریب،علی خجسته پور، محمد صنعتی را درکادر فنی تیم فوتبال کوتاه قامتان مشکی پوشان خراسان همراهی می کنند.

سرویس ورزشی:یونس مسعودی

بدون نظر

Current month ye@r day *