به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
SLIDE-640x338

مدیرعامل باشگاه سیاه‌ جامگان: با نام “مشهد” مخالفت شد/تغییر نام تا شروع هفته پنجم

کد خبر: 4020 - ۲۷ مرداد, ۱۳۹۵ ۱:۵۴ ب.ظ

مدیرعامل باشگاه سیاه‌ جامگان می‌گوید دو مهاجم خارجی تا شروع هفته پنجم لیگ‌ برتر به این تیم اضافه می‌شود.

علی عباسی  با ابراز رضایت از عملکرد سیاه‌جامگان در شروع لیگ‌برتر شانزدهم، اظهار کرد: برای بهبود عملکرد خط حمله تیم، دو مهاجم خارجی را به تیم اضافه می‌کنیم. یکی از مهاجم‌ها آفریقایی است و مهاجم دوم هم احتمالا یا برزیلی و یا باز هم آفریقایی خواهد بود. فرهاد کاظمی فیلم بازی این بازیکنان را دیده و تا هفته آینده به تیم اضافه می شوند و قطعا برای شروع هفته پنجم می‌توانند در صورت صلاح دید کادرفنی برای تیم بازی کنند.

او با اشاره به دیدار با فولاد خوزستان و پنالتی مشکوکی که دوار برای این تیم در دقیقه ۹۰ گرفت، افزود: ما در این بازی مستحق پیروزی بودیم اما داور پنالتی‌ مشکوکی را برای فولاد خوزستان گرفت که سال گذشته مقابل همین تیم در چنین وضعیتی برای ما اعلام پنالتی‌ نکرده بودند. ما نمی‌دانیم بالاخره تصمیم داور برای ما در سال گذشته درست بوده یا تصمیم داور دیدار امسال با فولاد خوزستان درست بوده است!

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان خاطر نشان کرد: در بازی با سایپا هم بسیار بد بودیم و گل‌های ساده‌ای را از این تیم دریافت کردیم  که روی اشتباه‌های فردی خودمان به ثمر رسید. مقابل پدیده هم می‌توانستیم به پیروزی برسیم اما بخت با ما یار نبود.

عباسی با بیان این که  این تیم ششم شهریور ماه عازم اردوی اصفهان خواهد شد، گفت: در این اردو با تیم‌های ذوب آهن و سپاهان بازی می‌کنیم و پنج روز در این شهر خواهیم بود. قطعا دو بازی با سپاهان و یک بازی با  ذوب آهن خواهیم داشت.

او در مورد تغییر نام سیاه‌جامگان که از چند ماه پیش کلید خورده است، اظهار کرد: ما تا شروع هفته‌ پنجم این کار را نهایی می‌کنیم و قطعا با نام دیگری مسابقات را ادامه خواهیم داد. چند گزینه را مد نظر قرار داده‌ایم اما تا زمانی که قطعی نشده باشد آن را اعلام نمی‌کنیم. با نام “مشهد” مخالفت شد و دیگر این نام را استفاده نمی‌کنیم.

برگرفته از ایسنا

بدون نظر

Current month ye@r day *