به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
139309171419088544245714-640x336

مدرس کنفدراسیون فوتسال آسیا در گفت و گو با مشهد تریبون: مشهدی ها هر بازی را یک فینال بدانند

کد خبر: 3109 - ۱ دی, ۱۳۹۴ ۹:۰۴ ب.ظ

سرویس ورزشی: دوره مربیگری فوتسال سطح ۲ آسیا با حضور علیرضا رعدی از استان تهران به  مدت یک هفته در مشهد برگزار شد. 

پس از پایان این دوره آموزشی مدرس این دوره  در مورد شرایط کلاس به مشهد تریبون  گفت:کلاس شرایط خوبی داشت، شرکت کنندگان با علاقه در جلسات و تمرینات مربوط حاضر می شدند و همکاری خوبی در اجرای دوره داشتند.

وی افزود: متاسفانه کلاسی که در بالاترین سطح فوتسال آسیا در ایران و شهر مقدس مشهد برگزار شد مورد توجه کافی قرار نگرفت و انتظار بیشتری داشتیم.

رعدی ادامه داد: مطبوعات و رسانه ها نیز پوشش مناسبی از این دوره آموزشی مهم نداشتند، کشورهای دیگر برای برگزاری این کلاسها به هر دری می زنند و به ندرت اجازه برگزاری به آنها داده می شود ولی بخاطرکیفیت بالای فوتسال ایران و جایگاه نخست در آسیا و حضور در جمع  ۵ تیم برترجهان AFCهمکاری لازم را با ایران برای برگزاری این دوره ها دارد.

421229500_3800 سرمربی سابق تیم ملی فوتسال دانشجویان کشور در مورد شرایط نامناسب تیم های فوتسال خراسان رضوی در لیگ برتر و چگونگی برون رفت از وضعیت بحرانی فعلی، نیز گفت: مسئولان این دوتیم به ابزارهایی نیاز دارند که باید به دنبال آن باشند و هربازی را یک فینال دانسته و با آنالیز کامل از شرایط حریف وارد میدان شوند، .بحث میزبانی و تماشاچی نیز در فوتسال بسیار موثر است و باید از این امتیاز به خوبی بهره ببرند.

مدرس کنفدراسیون فوتسال آسیا در پایان برای فوتسال مشهد آرزوی موفقیت کرد.

یونس مسعودی

بدون نظر

Current month ye@r day *