به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
ورزشگاه تختی

سهل انگاری مسئولان چمن ورزشگاه پیر تختی را به کما فرو برد !

کد خبر: 4272 - ۱۱ بهمن, ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ب.ظ

ورزشگاه پیر تختی مشهد که سالهای سال، از دل خود فوتبالیست های بزرگی را به کشور معرفی کرده است، این روزها حال و هوای خوشی ندارد و غبار بی توجهی بر پیکره رنجور آن پینه بسته است.

چمن زمین شماره ۲ ورزشگاه تختی همان جایی که مرحوم بیهقی تمام زندگیش را در آن وقف زنده نگه داشتن روح مردانگی میکرد، اینک چنان شرحه شرحه گردیده است که گویا افرادی با تبرزین به جانش افتاده اند!

برگزاری مسابقات باشگاهی در زمین فعلی که هیچ گونه استانداری از نظر تامین سلامت جسمانی ورزشکاران و داوران ندارد بدون شک نشان از ضعف مدیریت است.

گذشته از حضور افراد دلسوز و زحمتکش در حوزه برگزاری مسابقات که قطعا مخاطبین عزیزبا آنها آشنا هستند باید به کمبودهای اساسی در اجرای دقیق و با ضابطه یک دیدار رسمی بر اساس قوانین فدراسیون جهانی فوتبال فیفا در مسابقات تحت نظر هیات فوتبال مشهد و استان اشاره کرد .

چمن از هم گسیخته ،عدم حضور نیروهای انتظامی و اورژانس و….. در برخی مسابقات ، نیز دیگر دلایل تایید مطلب فوق هستند که خیلی راحت و در جلسه قرعه کشی بصورت فرمایشی آنها را حذف میکنند و برای بیلان مثبت از بسیاری استانداردها چشم پوشی میشود.

مربیان زیادی که در حوزه تیم های پایه فعالیت میکنند دل پر دردی دارند که گاهی به دلیل جبهه گیری مسئولان ،جرات بازگو کردن مشکلات را ندارند.اما موردی که واضح و مشهود به نظر میرسد کیفیت بسیار ضعیف چمن شماره ۲ ورزشگاه تختی است که متاسفانه بعد از گذشت مدتها هنوز بصورت کامل بازسازی نشده است .

همانگونه که در تصویر میبینید اوضاع بسیار وحشتناک و خارج از کنترل است و برگزاری مسابقات در این زمین غیر معمول و خلاف مقررات است.

امید است با انتشار این گزارش، گامی در جهت تسکین آلام دردهای زمین همیشه مظلوم تختی برداشته باشیم.

سرویس ورزشی:یونس مسعودی

بدون نظر

Current month ye@r day *