به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
haghighi

رضا حقیقی:هرتابرلین و دیناموکیف مرا میخواستند

کد خبر: 4318 - ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷ ۴:۴۶ ب.ظ

فوتبالش را با حضور در ترکیب بزرگسالان پیام بصورت جدی شروع کرد بعد از ورود پیام به لیگ برتر وی مورد توجه غلام پیروانی سرمربی تیم ملی امید قرار گرفت و بعد از حضور موفق در تیم ملی امید برای گذراندن خدمت سربازی عازم فجرشهید سپاسی شد و دیری نپایید که  به مهره ارزشمند این باشگاه پرطرفدار تبدیل شد و با توجه به عملکرد فوق العاده اش خیلی زود توانست بین هواداران شیرازی جایگاه مستحکمی پیدا کند.

نمایش خیره کننده او در بازی حساس مقابل پرسپولیس اینبار مدیران این تیم پایتخت نشین را مجاب کرد تا وی را به خدمت بگیرند.

شاید حضور وی در پرسپولیس یک اشتباه استراتژیک باشد اما سرمنشاء ورود او به تیمی شد که کارلوس کیروش برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ در نظر گرفته بود.

این افتخار برای جوان با تکنیک خراسانی کافی بود تا وی بتواند در بازی بزرگ ایران مقابل آرژانتین و در برابر ستاره بی چون و چرای فوتبال جهان خودی نشان دهد.

تقابل حقیقی و لیونل مسی بی شک تنها لحظه ای در زندگی حرفه ای اوست که هرگزفراموش نخواهد شد .

فیزیک بدنی مناسب همراه با تکنیک خارق العاده  از ویژگیهایی است که رضا حقیقی را همیشه نسبت به سایر هافبک ها متمایز میکند.

حقیقی که بعد از جام جهانی دو پیشنهاد اروپایی عالی به دستش رسیده بود در تدارک حضور و تداوم در سطح اول فوتبال جهان بود که متاسفانه با عدم صدور رضایتنامه و موافقت باشگاه پرسپولیس مواجه شد و اینگونه بود که مسیر پر فراز و نشیب افول گونه ای برویش بازشد .

خروج از پرسپولیس ،حضورمقطعی در صبا و پدیده  هم نتوانست وی را به روزهای اوج بازگرداند و او در آخرین لحظه ها در نیم فصل دوم لیگ دسته اول با پیشنهاد مرزبان به شهرداری ماهشهر پیوست.

رضا حقیقی شاندیز در گفتگوی اختصاصی با مشهدتریبون گفت:

بعد ازجام جهانی و موفق نشدن برای حضور در لیگ اروپا در حالی که از هرتابرلین و دینامو کیف پیشنهادهای خوبی داشتم خیلی ها تلاش کردند تا من جایگاهم در تیم ملی را از دست بدهم و به هر نحوی مرا درگیر مسائل بی ارزش کردند چون من پول خرج نمیکردم و اهل باج دادن نبودم.

شایعات زیادی در فضای مجازی و برخی جراید در مورد عملکرد من مطرح شدکه بانیان آن را هرگز نمی بخشم.

خداراشاکرم که عزت همیشه دست اوست و من نیز افتخارم اینست که در مکتب امام حسین بزرگ شدم این را همیشه تکلیف میدانم که صادقانه تلاش کنم و راه درست را در پیش بگیرم.

ملی پوش اسبق تیم ملی افزود:در همین هفته های اخیر بعد از اینکه دو بازی باقیمانده برای تیم ما، زیاد در وضعیت جدول تاثیری نداشت با هماهنگی سرمربی به مشهد بازگشتم چراکه او میخواست به جوانترها در این بازی ها میدان بدهد،اما برخی نوشتند حقیقی اخراج شده و ….

نمیبخشم آنهایی را که براحتی با آبروی انسانها بازی میکنند.میسپارمشان به دادگاه عدل الهی.

حقیقی ادامه داد:قبول دارم که میباید با افراد باتجربه ای برای ادامه مسیر ورزشی ام مشورت میکردم و تصمیمم برای آینده همین خواهد بود.

گاهی نیز بدلیل فشارهای بیرونی دچار استرس میشوم و در زمین سر و صدا میکنم که این موضوع را هم مطمئنا در آینده اصلاح خواهم کرد.

حقیقی در پایان تصریح کرد:پیشنهادهایی از داخل و خارج از کشور به دستم رسیده که امیدوارم گزینه مناسبی را انتخاب کنم و بتوانم با قدرت برگردم.از قول من بنویسید حقیقی با قدرت بازمیگردد.

سرویس ورزشی:یونس مسعودی

بدون نظر

Current month ye@r day *