به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
57335732

تنها نماینده شنای پارالمپیکی ایران: سخت‌ترین تمرینات را در مشهد سپری می کنم

کد خبر: 4024 - ۳۰ مرداد, ۱۳۹۵ ۶:۵۸ ب.ظ

شاهیم ایزدیار که متولد ۱۳۷۲ می باشد، تنها نماینده ایران در رقابت‌های شنای بازی‌های پارالمپیک ریو است.

ایزدیار در این رقابت ها در دو ماده ۵۰ متر آزاد و ۱۰۰ متر قورباغه  در ریو شنا خواهد کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر به کسب سکو در این دو ماده امیدوار هستید، گفت: کسب بهترین نتیجه‌ در دو ماده دور از دسترس نیست ،‌ اما امید زیادی به کسب مدال در ماده ۱۰۰ متر قورباغه دارم.

تنها نماینده ایران در رقابت‌های شنای بازی‌های پارالمپیک ریو افزود:با تمرینات فشرده‌ای که زیر نظر مهدی ضیایی مربی تیم‌ ‌ملی شنای جانبازان و معلولان در مشهد داشتم، نسبت به چند  ماه اخیر  شرایطم خوب است و امیدوارم در دو ماده ۵۰ متر آزاد و ۱۰۰ متر قورباغه که در ریو شنا خواهم کرد، بهترین نتیجه‌ را کسب کنم.

وی خاطر نشان کرد: در طی این مدت هیچ اردویی در تهران نداشتم و تمام تمریناتم را در مشهد پیگیری کردم. آخرین اردویی که وصل به اعزام است از چهارم تا دهم شهریور ماه در تهران برگزار خواهد شد.

ایزدیار اضافه کرد:از حمایت کمیته ملی پارالمپیک نیز برخوردار بودم اما بیشتر با هزینه شخصی خود و حمایت‌های مربی‌ام تا به امروز توانسته‌ام بهترین و سخت‌ترین تمرینات را در مشهد سپری می کنم تا در ریو به موفقیت دست پیدا کنم.  امیدوارم با کسب مدال به زحمات مربی  و خانواده‌ام پاسخ مثبت بدهم.

ایزدیارمدت شش سال است که در این رشته ورزشی به آموزش و تمرین شنا مشغول است و اکنون خود را برای حضوری قدرتمند در رقابتهای پارالمپیک با شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی در مشهد آماده می کند.

بدون نظر

Current month ye@r day *