به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
کریم احمدی

بازیکن اسبق مشکی پوشان:از هتل بیرونمان میکردند!

کد خبر: 4265 - ۱۳ دی, ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ق.ظ

کریم احمدی بازیکن اسبق تیم های خراسانی پدیده و مشکی پوشان که به تازگی به بادران تهران پیوسته است در گفتگوی کوتاهی با مشهد تریبون از برخی بدقولی های مدیران تیم سابقش مشکی پوشان ابراز ناراحتی کرد و افزود:ازسالی که به لیگ برتر صعود کردیم هنوز مبلغ قراردادم را طلبکارم .
بخاطر اکبرمیثاقیان به مشهد بازگشتم امابا رفتن وی، مرزبان من و چندنفر دیگر را از تیم کنار گذاشت که همان موقع پیشنهاد های مناسبی داشتم اما صبر کردم و مجدد با حضور عنایتی بازگشتم .
ابتدای فصلی که رضا مهاجری سیاه جامگان را به لیگ برتر رساند به دلیل شناختی که از من در شیرین فراز داشت برای حضور در مشهد پیشنهادی مطرح کرد و من نیز قراردادی به مبلغ ۱۰۰ میلیون منعقد کردم، مشروط بر اینکه ۲۰ درصد را همان ابتدا بدهند ولی آنها ۱۲درصد دادند ومابقی را گفتند ۱هفته بعد میدهیم که آنهم شد ۳ماه بعد و ماجراهایی که تعریف کردنش بسیار زمان بر است.
در سیاه جامگان از هتل محل اقامتمان به دلیل بدهی باشگاه بیرونمان میکردند و صاحب هتل تا زمانی که پول واریز نمیشد اجازه حضور در اتاقهایمان را نمیداد.
با هزار مشکل تیم به لیگ برتر آمد اما در هفته های پایانی اوضاع خوبی نداشتیم و با مهاجری گفتگویی داشتم تا با بچه ها واقعیت را مطرح کند و در روزهای آخر مهاجری به بچه ها گفت باشگاه پول ندارد و برای خودتان بازی کنین تا تیم بیاید بالا و برای همه شما بهتر شود.
۴۰ میلیون از ۳ سال پیش طلبکارم که هنوز خبری نیست.
پیشنهادهایی از لیگ برتر و لیگ دسته اول داشتم که پس از بررسی به بادران پیوستم و شرایط این باشگاه را بسیار حرفه ای میبینم و به آینده بسیار خوشبین هستم.

سرویس ورزشی:مجتبی رجب زاده

 

بدون نظر

Current month ye@r day *