به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
ارسال سوژه

ارسال سوژه

۲۱ مهر, ۱۳۹۲ ۲:۵۲ ق.ظ

امروزه بدون شک مهمترین بخش فرآیند تولید محتوا یک رسانه سوژه یابی است. رسانه هایی که سوژه های ناب و بکر را می یابند و آنها را پیگیری می کنند همیشه در زمره برترین و پرمخاطب ترین رسانه ها بوده اند. از طرف دیگر رسانه هایی که سوژه های تکراری، غیر جذاب و از مد افتاده را پیگیری می کنند، هیچگاه موفقیت مهمی به دست نمی آورند.

پس از ارائه این توضیح کلی در خصوص مشهد تریبون باید گفت که این رسانه قصد دارد از نوع اول باشد و با توجه به بومی بودنش و محدودیت فضای جغرافیایی  که پوشش می دهد، نیاز مبرم این رسانه به نکته بینی و خلاقیت تک تک شما شهروندان عزیز برای تولید محتوا امری است  مشهود که نیاز ما را به همکاری با شما بیشتر می کند.

سوژه هرچیزی می تواند باشد. هر رویدادی و یا هر موضوع کم اهمیتی که شاید به گمان خیلی ها اهمیت چندانی نداشته باشد، اما با کمی خلاقیت و پردازش، می تواند به امری مهم تبدیل شود. از برگزاری یک نشست تخصصی در درون یک مسجد و یا دانشگاه گرفته تا مشکل خدمات شهری در یک منطقه، از برگزاری یک جشنواره گرفته تا یک ایده ناب برای قلم زدن و ذهن پروراندن. سوژه ها ممکن است حال و هوای طنز داشته باشند، ممکن است ورزشی یا سیاسی باشند.

آن چیزی که مهم است این مسئله است که هر سوژه اهمیت خاص خود را دارد. به همین دلیل مشهد تریبون در امر سوژه یابی تلاش زیادی خواهد کرد. ما در این زمینه در کنار سایر تکنیک هایی که به کار خواهیم گرفت، حساب ویژه ای بر ارسال سوژه توسط شما هشمهری های عزیز باز کرده ایم.

لطفا اگر می خواهید برای ما سوژه ای ارسال کنید، حداقل یک خط یا دو خط در باره آن توضیح دهید و مشخصات تماس خود را هم برای ما بگذارید تا اگر مشهد تریبون توفیق پیگیری آن سوژه را داشت در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شما تماس بگیرد.

شاید شما با ارسال یک سوژه ناب بتونید راهی را به ما نشان دهید که ما مدت ها باید به دنبال آن راه می گشتیم. سوژه ها حتما نباید مشکلات باشند. نکات مثبت و معرفی مراکز شاد و مفرح هم می تواند جالب توجه باشد.

لطفا سوژه های خود را برای ما به آدرس زیر ارسال کنید.

ایمیل سردبیر و مدیر ارشد مشهد تریبون

mashhadtribune@gmail.com