به صفحه ورزشی مشهد تریبون خوش آمدید-
امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
اینجا تریبون ورزش مشهد است - برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.
padide

آسیب های ناشی از احتمال کناره گیری شرکت پدیده در فصل آتی لیگ برتر فوتبال از نگاه برخی کارشناسان فوتبال

کد خبر: 4312 - ۲۳ فروردین, ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵ ب.ظ

علی رسولیان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان که به نمایندگی از استاندار در تمرین پدیده حضور یافته بود ضمن اعلام عدم تیمداری شرکت پدیده در فصل آتی خبرساز ترین روز کاری را برای رسانه های بومی استان رقم زد تا پیرامون این موضوع گمانه زنی هایی از قبیل انتقال امتیاز پدیده به یکی دیگر از شهرهای استان و یا خرید امتیاز ان توسط مالک مشکی پوشان صورت پذیرد.

هرچند عباسی ضمن تکذیب این شایعه از نبود همبستگی در استان برای حمایت از فوتبال گله مند بود اما به نظر میرسد وی در صورت فراهم شدن شرایط برای بازگشت باشگاه محبوبش به لیگ برتر بی میل نخواهد بود.

البته پارسا سرپرست مدیرعاملی باشگاه پدیده تلویحا از ادامه کار در فصل آینده خبر داد وابراز امیدواری کرد نتایج ۳هفته آینده به نحوی باشد که چشم انداز آینده باشگاه را به نحو احسنت ترسیم کند.

سرویس ورزشی مشهد تریبون در همین راستا نظرات برخی کارشناسان و پیشکسوتان را جویا گردید که در ادامه خواهید خواند.

محمد بابایی مربی تیم ملی نوجوانان و مدرس فوتبال کشور:پدیده در حال حاضر متعلق به شخص یا گروه خاصی نیست و هواداران بیشمار آن در استان نگران وضعیت فعلی هستند.باید  اجماع عمومی برای تثبیت جایگاه پدیده در لیگ بین مسئولان صورت پذیرد.

تزریق آرامش مهم ترین رکن در ۳ بازی پیش رو برای مربیان و بازیکنان خواهد بود.امیدوارم سرمایه استان در لیگ با حمایت همه جانبه حداقل در این چند هفته حفظ گردد.

دکتر وحدت بقرآبادی مدرس دانشگاه و سرمربی اسبق تیم امید پدیده :در واقع در صورت این اتفاق میتوان گفت این امر حتی در فصل گذشته نیز قابل پیش بینی بود . فراز و نشیب های مدیریتی در راس این باشگاه و مشکلات و حواشی شرکت پدیده متاسفانه منجر به این شد که دیگر توانی برای تیمداری برایشان باقی نماند.بنده نیز امیدوارم با همدلی و اتحاد دو چندان بتوانیم امتیاز پدیده را حفظ نماییم.

فتح اله فروزان مربی و مدرس آموزش و پرورش:هرچند پدیده با روند ثابت اقتصادی و مدیریتی و با کادر بومی میتوانست یادآور ابومسلم موفق در دوران ناجا باشد اما بازهم ورود افراد نا کارآمد و بی تخصص در زمینه مدیریت ورزش و انتصابهای احساسی در برخی سمت ها باعث بروز این ناهمگونی گردید و احتمال انحلال و عدم تیمداری پدیده رقم خورد.

شاید اگر از خیلی وقت پیش ریشه های پوسیده این درخت را جدا میکردند اکنون دیگر دلواپسی برای عدم بقاء تیم در لیگ نداشتیم.

حمید مروی کاپیتان اسبق سیاه جامگان و پیام خراسان:اگر این اتفاق محقق گردد متاسفانه دیگر فوتبال خراسان را از سردرگمی و نابودی نمیتوان خارج کرد و امیدها و انگیزه های جوانان مستعد خراسانی برای پیشرفت نابود خواهد شد.پدیده با حمایت استانی حتما میتواند در لیگ بماند.

جمال نعمت پور مربی موفق در حوزه تیمهای پایه :مدیریت باشگاهی همچون پدیده با اعتباری که در دل هواداران فوتبال استان دارد امری بسیار دشوار است که افرادی با تجربه و آشنا به فوتبال خراسان را میطلبد.نبود پدیده در فصل آتی لیگ برتر فوتبال مطمئنا تاثیر منفی بر عملکرد تیمهای پایه خواهد داشت چراکه دیگر انگیزه ای برای آنها وجود نخواهد داشت و این کا را برای مربیان پایه سخت تر از گذشته خواهد کرد.

ناخدا محمد مقدم از پیشکسوتان ورزش نیروی دریای ارتش، که سالهاست از پایتخت، فوتبال خراسان را پی گیری ودر مسابقات تیمهای خراسانی حضور می یابد ضمن ابراز تاسف از خبر فوق افزود:فوتبال ایران از دیرباز با اسطوره های خراسانی در تیم ملی خاطرات شیرینی دارد و اینکه دیگر تیمی در لیگ برتر نداشته باشد قابل پذیرش نیست آنهم برای شهری همچون مشهد که پایتخت فرهنگی جهان اسلام است. یکی از عواملی که ناهنجاری های اجتماعی در بین جوانان را کنترل و ازبین میبرد نگاه ویژه مسئولان به ورزش قهرمانی است.خراسان ومشهد پتانسیل بالایی برای جذب اسپانسر دارند اما به نظر میرسد هماهنگی و شفافیت کاملی در این زمینه برای علاقمندان از سوی برخی مدیران استانی صورت نمی پذیرد.یقین داشته باشید پدیده با حمایت واقعی نه تنها در لیگ میماند بلکه برای فصل بعد انگیزه حضور خواهد داشت.

سرویس ورزشی:یونس مسعودی

بدون نظر

Current month ye@r day *